KALICI MAKYAJ DUDAK BOYAMA UYGULAMALARI YAPIYORUZ

Profesyonel kalıcı makyaj dudak boyama Kalıcı makyaj dudak uygulamaları dudak çerçevesi çizildikten sonra dudak bölgesinin görünen kısmının kalıcı makyaj boyası ile boyama işlemidir. Bu kalıcı makyaj uygulama sayesinde dudak hatlarınızda ki bozuk görünüm giderildiği gibi dudaklarınızı 1 İKİ YIL süre ile bir daha ruj sürme olayını ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması kalıcı makyaj makinesi ile doğal mikro pigment boyalar ile uygulamaktayız. Profesyonel kalıcı makyaj dudak boyama uygulaması yaptırmak için bizi aramanız yeterli olacaktır ..

 

Kalıcı makyaj eyeliner nedir?

Bu uygulama sayesinde fazla büyük gözleri normalleştire bilir, bitişik olan gözleri daha ayrı göstere bilir, küçük görünümlü olan gözleri daha büyük göstere bilir ve iddiasız olan gözlerinizi çekici ve estetik görünüme kavuştura bilirsiniz. Bu kalıcı makyaj işlemi sayesinde daha güzel bir görünüme üç ila beş yıl arası kavuşmuş olursunuz. Kalıcı makyaj eyeliner sizi daha çekici gösterir. Kalıcı makyaj eyeliner sayesinde göz kalemini beş yıl boyunca kullanmanıza gerek kalmaz. Bu uygulamada gözlerde 3 gün kadar şişlik olmaktadır işlem 20 dk sürmektedir..uygulamayı yaptırmak için bizi arayıp randevu almanız yeterli olacaktır..

 

KALICI MAKYAJ KAş UYGULAMALARINI YAPTIĞIMIZ KALICI MAKYAJ KAş TEKNİKLERİ

Kalıcı makyaj kaş uygulamalarında kullandığımız üç kalıcı makyaj kaş tekniği vardır. İlk olarak kaş tasarımı Uzman estetisyenimiz ile birlikte yapıldıktan sonra yaptığımız kalıcı makyaj kaş tasarımını kalıcı makyaj boyası ile tamamı boyanma uygulamasıdır bunun adı kaş kontürü dediğimiz uygulamadır. İkinci kalıcı makyaj kaş tekniği ise kalıcı makyaj kıl tekniği dediğimiz yöntemdir.Yine Uzman estetiyseniz ile birlikte Kaş tasarımı çizildikten sonra kaş bölgesine doğal bir görünüm kazandırmak için kalıcı makyaj uygulamasını kaşı gerçek kıl varmış gibi bir görünüm vermek için incecik kıl şekilleri çizilmesidir yani her kıl köküne bir çizik şeklin de . Son olarak kalıcı makyaj kaş tekniğimiz, kaş tasarımı yapıldıktan sonra kaş tasarımı bölgesini kalıcı makyaj boyası ile kalıcı makyaj gölgelendirme uygulamasıdır. Kalıcı makyaj gölgeleme tekniği çok hafif bir boya görünümü vermek için kullanılan kalıcı makyaj boyama tekniği uygulamasıdır Bu uygulama da doğal görünsün koyu durmasın diyen müsterilerimize uyguladığımız tonlama gölgelendirme kaş işlemidir . Kalıcı makyaj uygulaması sırasında kullandığımız bu teknikler sayesinde daha natürel kaş yapısına kavuşursunuz. Eksik olan kaş bölgesine hafif bir kalıcı makyaj kaş kontürü uygulaması ile düzeltip dikkat çekici kaş yapısına sahip oluyorsunuz. Kaş aldırma derdiniz ortadan kalkıyor. İşlemin acısı yoktur işlem öncesi uyuşturuyoruz kaş bölgesini . işlem yarım saat 45 dk kadar sürmektedir. Sizde istediğiniz kalıcı makyaj kaş uygulaması yaptırmak içi bizi arayıp randevu ala bilirsiniz.

 

Uzman

BARIş YÜKSEK ESTETİSYEN

NAGİHAN SEVİNÇ